covers
16 بهمن 1401 - 16:53

پنج طرح عمرانی در زرآباد افتتاح و کلنگ‌زنی شد

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر،پنج طرح عمرانی در شهرستان زرآباد افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زرآباد، با حضور اعضای شورای اداری،معتمدین و ریش سفیدان پنج طرح عمرانی در روستاهای سورو،هیان،گرکان،بلک و اسلام آباد(لاش) بخش کاروان شهرستان زرآباد با اعتباری  بالغ بر پنج میلیارد و 645 میلیون تومان افتتاح و کلنگ زنی شدند.

کوروش محمدی در آیین افتتاح گلخانه در روستای بلک زرآباد،گفت: این طرح با اعتباری بالغ بر 645 میلیون تومان توسط بخش خصوصی و با همکاری جهاد کشاورزی افتتاح شد که برای پنج نفر از بومیان اشتغال ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: مدرسه خیر ساز یک‌ کلاسه روستای ریگسر هیان وسط با اعتباری بالغ‌ بر 300 میلیون تومان به بهره برداری رسید که 23 دانش آموز این روستا از فضای آموزشی مناسب برخوردار خواهند شد.

وی افزود:  همچنین کلنگ ساخت زیست پزشک و ماما مرکز خدمات جامع سلامت سورو بخش کاروان با اعبتاری بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون تومان و کلنگ ساخت زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای گرکان با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به زمین زده شد.

فرماندار زرآباد خاطر نشان کرد: یکی از پروژه های شاخص پنجمین روز دهه مبارک فجر در شهرستان زرآباد در حوزه برق بود که ده دستگاه پست هوای بهمراه احداث 1500 متر شبکه متوسط و 480 متر شبکه ضعیف با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای ده روستای شهرستان بود که بصورت نمادین در روستای اسلام آباد(لاش) به بهره برداری رسید.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1020521