covers
10 بهمن 1401 - 18:04

دستاوردهای انقلاب اسلامی با هیچ دوره ای از تاریخ قابل مقایسه نیست

سنندج ـ مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: انقلاب اسلامی برای ملت ایران دستاوردهایی داشته است که با هیچ دوره ای از تاریخ برای ملت ما قابل مقایسه نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سعید عسگری روز دوشنبه در نشست با خبرنگاران اظهار داشت: دشمنان این نظام بدون داشتن هیچ مدرک و سندی اقدام به انتشار مطالب خلاف واقع می‌کنند لذا شما اصحاب رسانه در این میان وظیفه دارید که روشنگری نمائید.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: دشمنان در اغتشاشات اخیر از ظرفیت‌های رسانه‌های خویش بهره‌های بسیاری بردند و تلاش داشتند که با ابزار رسانه به اهداف شوم خود برسند.

وی افزود: مقایسه دوران ستم شاهی با دوران انقلاب اسلامی به هیچ وجه امکان پذیر نیست چرا که طی ۴۴ سال اخیر ملت ایران با وجود فشارها و تحریم‌های متناوب، هرگز از آرمانهای خود عقب نشینی نکرده و مسیر عزتمند را طی نموده‌اند.

حجت الاسلام عسگری یادآور شد: امروز برخلاف گذشته، ایران در همه عرصه‌ها به استقلال کامل رسیده است البته نباید منکر برخی از مشکلات باشیم زیرا این معضلات معلول تحریم‌های ظالمانه دشمنان، هشت سال جنگ تحمیلی و انواع فتنه هاست که با کار بیشتر قابل برطرف شدن هستند.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در بخش دیگر از سخنان خود به برخی از حاشیه سازی ها درباره آتش زدن خانه یکی از ماموستاهای شهرستان سنندج اشاره کرد و گفت: چندی پیش عده‌ای از حاشیه سازان و دشمنان وحدت اقدام به آتش زدن خانه یکی از ماموستاهای این شهرستان در روستای «کلاته» سنندج می‌کنند در حالی که این ماموستا شخصیتی دینی و فردی بدون حاشیه و تنها در خدمت دین و شریعت بود.

وی افزود: با این وجود رسانه‌های دشمن در این خصوص سناریوهای بسیاری برای فریب افکار عمومی و مخاطبان ترسیم کردند و این نشان می‌دهد که دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب بهره می‌برد.

حجت الاسلام عسگری در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: کمیته تقریب مذاهب اسلامی دهه مبارک فجر با رویکرد ویژه ای تشکیل شده است که امسال برنامه‌های این کمیته با رویکرد «مردم محور» برگزار می‌شود.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور گفت: در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برنامه‌های متنوعی در دست انجام دارد که سرکشی از عالمان و روحانیون و ائمه جمعه در شهرستان‌های این استان از جمله این برنامه هاست که در این سفرها و بازدیدها نماینده ولی فقیه در کردستان نیز حضور خواهد داشت.

حجت الاسلام عسگری ادامه داد: برگزاری دوره‌های بصیرت افزایی، برنامه‌های قرآنی و دینی، برگزاری مسابقات فرهنگی و کارگاه سواد رسانه‌ای از دیگر برنامه‌های قابل اجرا در دهه فجر انقلاب اسلامی توسط مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور است.

مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن پاسخی به تلاش‌های مذبوحانه دشمنان این ملت و نظام خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008322