covers
19 بهمن 1401 - 13:18

مسوولین با عملکرد شایسته خود در جامعه امیدآفرینی کنند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اعتماد در بین مردم پشتوانه خوبی برای تداوم انقلاب اسلامی است و ما مسوولین باید با عملکرد شایسته خود این امید و اعتماد را در میان جامعه ایجاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، فاطمه مقصودی ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه رئیس دادگستری این شهرستان، ضمن گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: در آستانه روز ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند و باعظمت انقلاب اسلامی قرار داریم که این روز فرخنده را به ملت شریف ایران تبریک عرض می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی یکی از بخش‌های بسیار حساس نظام جمهوری اسلامی است که همه دستگاه‌های اجرایی باید در اجرای وظایف این نهاد کمک و همکاری کنند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت قوه قضائیه تامین امنیت روحی، روانی و اجتماعی مردم را به همراه دارد، گفت: از این‌رو بسیار مهم است که این دستگاه با اقتدار و بدون نگاه‌ها و فشارهای سیاسی بتواند به وظیفه خود عمل کند.

مقصودی، خارج نشدن از جاده عدل و انصاف را از دیگر رسالت‌های مجمموعه قضا عنوان و تصریح کرد: امروز تحت تاثیر جوسازی‌ها قرار نگرفتن و صدور حکم بر مبنای عدالت انتظار عموم مردم است.

وی ادامه داد: ایجاد اعتماد در بین مردم پشتوانه خوبی برای تداوم انقلاب اسلامی است و ما مسوولین باید با عملکرد شایسته خود این امید و اعتماد را در میان جامعه ایجاد کنیم.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027547